romana | english

CONSULTANT VANZARI PART-TIME – CVPT0409

DESCRIEREA COMPANIEI Infomina activeaza in domeniul serviciilor de afaceri – informare si documentare de business din surse publice: profile de firma, profile personale, documentari si monitorizari de piata. Clientii nostri au apreciat si apreciaza impactul pe care serviciile noastre il au asupra activitatii lor. Fiecare companie este un client potential dar pentru identificarea nevoilor fiecaruia este nevoie de abordare si de contact direct. Acesta este rolul consultantului de vanzari.

CANDIDATUL IDEAL: - entuziast, cu abilitati de a asimila si de a comunica idei noi - gandire si atitudine deschise, creativ

RESPONSABILITATI / BENEFICII: - post interesant si foarte dinamic in domeniul serviciilor de afaceri - faciliteaza promovarea serviciilor pe care le oferim, prin contacte directe cu potentiali clienti - colaboreaza cu personalul Infomina in procesul de vinzare si la incheierea contractelor - comision foarte atractiv in functie de rezultatele obtinute

Prezidentiale 2009 turul I- exit poll-uri versus sondaje
Prezidentiale 2009 turul I- exit poll-uri versus sondaje...
Sondaje alegeri prezidentiale 2009- turul I - in perioada octombrie - 11 noiembrie
Sondaje alegeri prezidentiale 2009- turul I - in per...
Sondaje alegeri prezidentiale 2009 - turul I
Sondaje alegeri prezidentiale 2009- turul I...
See news archive
Recommended sites:
Revista GeoPolitica - www.geopolitic.ro