romana | english

CULEGATOR INFORMATII ELECTRONICE (FULL TIME) – CIE0409

DESCRIEREA COMPANIEI Infomina activeaza in domeniul serviciilor de afaceri – informare si documentare de business din surse publice: profile de firma, profile personale, documentari si monitorizari de piata. Clientii nostri au apreciat si apreciaza impactul pe care serviciile noastre il au asupra activitatii lor. Lucrarile pe care le efectuam presupun cautari exhaustive de informatie intr-o maniera structurata. Rolul culegatorului de informatie este acela de a colecta rapid si eficient informatii pe o tema data.

CANDIDATUL IDEAL: - cunostinte elementare calculator: tehnoredactare, navigare Internet, email - cultura generala solida si diversa - cunostinte foarte bune pentru minim una (preferabil doua) limbi straine de circulatie internationala - analitic, metodic, perseverent, orientat obiectiv, atent la amanunte

RESPONSABILITATI: - lucru full-time, la domiciliu - cauta, selecteaza si colecteaza informatii pe teme date si le prelucreaza conform cerintelor proiectului - comunica permanent cu personalul nostru pentru preluare temelor si pentru predarea resultatelor

Prezidentiale 2009 turul I- exit poll-uri versus sondaje
Prezidentiale 2009 turul I- exit poll-uri versus sondaje...
Sondaje alegeri prezidentiale 2009- turul I - in perioada octombrie - 11 noiembrie
Sondaje alegeri prezidentiale 2009- turul I - in per...
Sondaje alegeri prezidentiale 2009 - turul I
Sondaje alegeri prezidentiale 2009- turul I...
See news archive
Recommended sites:
Revista GeoPolitica - www.geopolitic.ro